Biżuteria na Sylwestra – jak ją dobrać?

Sylwester to najbardziej imprezowa noc w roku. O ile panowie nie mają większych trudności z wybraniem na nią idealnego stroju, o tyle w przypadku pań sytuacja wydaje się być nieco bardziej skomplikowana. Kobiety wybrać muszą bowiem nie tylko samą kreację, ale również biżuterię. A idealne jej dopasowanie do sukienki wcale nie jest proste. Jaka biżuteria na sylwestra będzie idealna i jak ją dobrać?

Sukienka z dekoltem głębokim

W takim wypadku warto postawić na długi podłużny wisior, który doskonale podkreśli kształt dekoltu. Jeśli piersi są ładnie wyeksponowane, sięgnąć po można po wisiorek, który kończył będzie się w zasadzie w ich zagłębieniu. Będzie to przyciągać wzrok panów i sprawi, że kobieta, która tak się ubrała znajdzie się w centrum uwagi.

Stylizacja ociekająca brokatemz3

W tym wypadku biżuteria raczej nie będzie już potrzebna. Sukienki z materiału błyszczącego i pokrytego brokatem są bowiem same w sobie niezwykle zdobne. Zakładanie do nich jeszcze biżuterii dać może racze efekt odwrotny od zamierzonego – wyglądać można na przebraną, a nie ubraną z klasą.

Sukienka pod samą szyję

W tym wypadku doskonale sprawdza się biżuteria przypominająca swoim wyglądem bogate kolie. To doskonały wybór na przyjęcia ekskluzywne i w doskonałym stylu. Stylizacja stworzona z taką biżuterią ma szansę stać się hitem wieczoru – trudno o lepiej wykonane ubiór na Sylwestra.

Sukienka z dekoltem w łódkę

To jeden z tych rodzajów dekoltów, który nie wymaga wisiorków i naszyjników. Decydując się na tak wykonaną sukienkę, należy raczej ograniczyć się do bransoletki, pierścionka i kolczyków. Inna biżuteria jest w tym wypadku całkowicie zbędna.

Dobór odpowiedniej biżuterii do sylwestrowej sukienki naprawdę nie jest prosty. Musi ona zostać wybrana tak, aby idealnie współgrać z kreacją i ją delikatnie podkreślać. W żadnym wypadku biżuteria nie może odgrywać głównej roli. Ma być dopełnieniem zarówno sukienki, jak i urody kobiety, która ją nosi. Tylko wówczas stylizację będzie można określić jako idealną.

 

Przeczytaj w serwisie Jubiler.pl

Jak dopasować biżuterię do kształtu twarzy

 

Biżuteria dla kobiet – jak dobrać ją do kształtu twarzy